PRZASNYSZ \

W sobotnie przedpołudnie w naszej wspólnocie DK miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie: cztery młode małżeństwa podczas Eucharystii sprawowanej w kościele parafialnym w Krzynowłodze Małej przez ks.Pawła, Moderatora naszego rejonu i proboszcza parafii, ks Jacka,  wyraziły w sposób uroczysty pragnienie i zgodę,  aby Chrystus stał się dla nich jedynym Panem i Zbawicielem.

To ważne wydarzenie poprzedził etap ewangelizacji, podczas którego nowy krąg  "wypływał na głębię" wiary, doświadczając Bożej miłości i radości spotkania we wspólnocie.

Serdeczne " Bóg zapłać " dla Reni i Janka, którzy z pokorą i oddaniem podjęli się posługi

pary pilotującej.

Niech będzie Jezus uwielbiony we wszystkich małżeństwach i rodzinach, w kapłanach nas wspierających i prowadzących po ścieżkach wiary.