PRZASNYSZ \ Na koniec karnawału - wspólny wieczór małżeński

Wczoraj (10.02.), w ostatnią sobotę karnawału 2024,  nasza wspólnota DK, a także sympatycy, uczestniczyła w niezwykle ważnym wydarzeniu.

W ramach obchodów Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa ( juz po raz drugi) spotkaliśmy się, by świętować Wieczór Małżeński.
   Naszą uroczystość rozpoczęliśmy od udziału w Eucharystii sprawowanej przez ks.Pawła,  moderatora DK, który w wygłoszonej  homilii  podkreślił ogromną rolę, ale także i zadania stojące przed małżonkami, w szczególności zaś-członkami wspólnoty DK.
     Po Eucharystii nastąpił czas małżeńskiego
 ( i wspólnotowego) świętowania, do którego zaprosili nas Krysia i Andrzej oraz ks.Paweł, wygłaszając konferencję o....Bożej radości, która ma wypełniać nasze ( chrześcijańskie) serca, bez względu na przeżywane trudności, doświadczenia...
           Serdecznie dziękujemy naszej Parze Rejonowej i Ks. Pawłowi za zorganizowanie tak wspaniałego  wydarzenia